ویژگی ها و خواص سنگ نمک

ویژگی ها و خواص سنگ نمک :نگه داشتن سنگ نمک در خانه فواید بسیار زیاد است که ممکن است هیچکدام از آن ها را نشنیده باشید. از جمله فواید این سنگ می توان به پاک کردن محیط و دور کردن انرژی منفی اشاره کرد. سنگ نمک همچنین می تواند بیماری های بسیاری را درمان کند و خواص درمانی زیادی دارد.

 

مواد تشکیل دهنده

این سنگ از دو عنصر کلر و سدیم تشکیل شده، زمانی که به حالت بلور ایجاد می شود، سنگ نمک را تشکیل می دهد. محققان طی آزمایشات بسیاری دریافته اند که بلورهای درخشنده سنگ نمک به عنوان یکی از منابع تولید کننده یون یعنی همان ذرات باردار دارای بار مثبت و منفی، شناخته می شوند.

 

 

تولید انرژی طبیعی

جالب اینجاست که اگر نور خورشید بر این سنگ ها بتابد، انرژی طبیعی را در این سنگ ها ایجاد می کند قرار دادن سنگ نمک در خانه برای رفع فشار و استرسی که در زندگی مدرن امروزی وجود دارد می تواند بسیار مفید باشد.. همچنین می تواند بخش زیادی از اشعه های ساطع شده از لوازم الکتریکی نظیر: دستگاه های رادیولوژی، کامپیوتر، ماکرو ویو، پارازیت‌ها تلویزیون و را کاهش ‌دهد.

ویژگی ها و خواص سنگ نمک

ویژگی ها و خواص سنگ نمک

 

خواص نمک سنگ برای افراد 

سنگ نمک یکی از مدلهای دیگر نمک خالی هست که به علت فرسایش هاي گوناگون به شکل سنگ در آمده هست و انواع گوناگونی هم دارد .

نمک در هر دو نوع  چه به دست آمده از آب دریا و چه سنگ نمک، از دیرباز در یونان باستان شناخته شده و بعنوان یکی از مواد خوراکی سودمند برای هضم غذا و دفع مواد زائد بدن به کار برده می شد. از قبل دور تاکنون، مردم نمک را بعنوان یک داروی طبیعی می شناسند.

ـ پزشکان یونان باستان، به بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی توصیه می دادند که بخار خارج شده از آب نمک را نفس بکشند.

ـ در نسخه هاي پزشکی رومی، ذکر شده هست که املاح نمک برای سلامت بسیار مفیدند.

ـ در جنگ جهانی دوم، پزشکان آلمانی برای درمان سربازان بیمار، از غارهایی که حاوی نمک فراوان بودند، بهرهگیری میکردند و این بیماران را به آن غارهای نمکی منتقل می‌کردند.

ـ در سال ۱۹۹۹ در لیتوانی، ۲۵۰ کودک و ۵۰۰ بزرگسال که به مشکلات تنفسی دچار بودند،  در هر روز یک ساعت از سنگ نمک دریایی بهرهگیری کردند و از هر ۱۰ نفر، ۹ نفر بهبود  یافتند.

هیپوکراتس Hypokrats طبیبی یونانی  بود که به خواص استنشاق بخار آب‌نمک اشاره کرده و آن را برای امراض تنفسی سودمند تشخیص داده بود. سنگ نمک دراسترالیا، چین، کشور های عربی و اروپا با کاربردهای تزئینی و درمانی مورد بهرهگیری قرار می گیرد.

دانشگاه نیوساوت ولز در شهر سیدنی استرالیا هم خواص درمانی سنگ نمک را تأیید کرده هست.

 

 

ویژگی ها و خواص سنگ نمک ، بلورهای درخشنده نمك، خواص سنگ نمك، خواص كلي سنگ نمك، درمان یا سنگ نمک، سنگ نمک آبی، سنگ نمک قالبی، نمک حفاری، نمک شیلاتی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *